שיניים תותבות בראשון לציון

היה פעם מי שטען שאין איבר בגוף שיש ממנו צ'אנס שני במקרה ומשהו יקרה לו. חוץ מהשיניים. אנחנו מקבלים שתי הזדמנויות עם השיניים. שיני החלב שמוחלפות אחר כך לשיני הבשר הקבועות. ולמרות שתי ההזדמנויות, זה עדיין לא מספיק לנו...
כמה אנשים מבוגרים מצליחים לשמור על השיניים שלהם עד 120? נדיר מאוד לפגוש קשיש עם סט שיניים טבעיות ובריאות.
למזלנו התחום הזה של רפואת השיניים כל כך מפותח אצלינו, שלא כמו בעולם הפרימיטיבי שם אנשים יכולים למות בגלל בעיות בשיניים שלא מטופלות בצורה הראויה. אצלינו הנושא הזה מוכר היטב ומטופל היטב עד שאיבוד שן זה לא סיפור קריטי. כי יש תחליפים לשיניים ויש תמיד מה לעשות גם אם מאבדים את השיניים הטבעיות.

לגוף יש חלקי חילוף!

זוכרים את תשדיר הפרסום שכיכב בתחילת שנות האלפיים? התשדיר טען בתוקף 'כי לגוף אין חלקי חילוף'. אז התשדיר במקורו לא כוון לשיניים אלא לבעיות של שחיקת סחוס בברכיים. שם כנראה באמת שאין פתרון שתואם את המקור. אך בכל מה שקשור לבעיות בשיניים ובמיוחד לאיבוד שיניים, יש בהחלט פתרון. שיניים תותבות בראשון לציון שלמעשה ממלאים את החסר ומעניקים חזרה את המראה הטבעי והאסתטי של פה מלא שיניים.

למה חשוב להשקיע בשיניים תותבות?

בעבר לא ממש הכירו את התחום הזה של השיניים התותבות ואנשים מבוגרים שאיבדו את שיניהם פשוט עברו לאוכל טחון ומרוסק. ברור שיש בזה ירידה של ממש באיכות החיים כאשר האדם למעשה לא מסוגל לאכול כאחד האדם.
מעבר לכך ישנה הפגיעה האסתטית והמראה הלגמרי לא מחמיא של האדם נטול השיניים.
הדבר כמובן פוגע בביטחון העצמי של האדם, במראה הכללי שלו וגם בדיבור שלו שהופך להיות מאוד לא ברור וגם ממש לא סימפטי.

שיניים תותבות בראשון לציון – רק אצל המומחים

אז ברור שאם ישנו חסר בשיניים, חובה לטפל בזה. השאלה היא אל מי פונים לצורך כך. לא כל מרפאת שיניים מציעה את השירות הזה וגם אם כן, לא תמיד התוצאה תהיה טובה, נוחה, יעילה ומושלמת. כי הכנת השיניים התותבות היא אומנות של ממש. על מנת שהשיניים תשבנה טוב בתוך הפה במקום המיועד להן, השיניים חייבות להיות מתוכננות ובנויות בצורה מאוד מדויקת ומאוד ספציפית. לא בכל מרפאה יש את המומחים שמסוגלים להגיע לרמת הדיוק המקסימלית הזו.
על כן, תמיד חשוב לברר ולבדוק את הנושא גם מול לקוחות קודמים של המרפאות על מנת לקבל את המידע הכי אמין בדבר המקצועיות של רופא השיניים.

שתלים וגם שיניים תותבות בראשון לציון

האמת היא שכל התחום הזה של שיניים תותבות בראשון לציון כשהכוונה היא לתותבות נשלפות, כבר נעשה פחות נפוץ כאשר כמעט כל מי שסובל מחסר בשיניים מבקש שיעשו לו שתלים כירורגיים בתוך העצם כאשר על זה יורכבו השיניים התותבות.
מדובר בפריצת דרך של ממש הפותר למעשה את כל הבעיות של השיניים התותבות הנשלפות. בעוד השיניים הללו לא תמיד נוחות ולא תמיד יוצרות את המראה המושלם, הרי שהתותבות המונחות על גבי השתלים יוצרות מראה ממש מושלם שמדמה כמעט במאה אחוזים את הדבר הטבעי.
גם הטיפול והניקוי של השיניים הללו היא הרבה יותר פשוטה ביחס לתותבות הנשלפות כאשר למעשה מדובר בשיניים המתנהגות ממש כמו שינים טבעיות ורגילות בפה.
חשוב לציין כי גם שתלים וגם תותבות הם עניין למומחים ולמקצוענים. רק אם הם נעשים בצורה מקצועית, התוצאה תהיה נוחה, יפה ויעילה!

אלטמן קידום עסקים
דף הבית