תיקון שיניים תותבות בראשון לציון
התחדשתם עם שיניים תותבות? מגיע לכם מזל טוב! השיניים התותבות מחזירות לכם את המראה האסתטי, מחזירות לכם את החיוך המושלם ובהחלט משדרגות את איכות החיים שלכם. גם הבריאות שלכם תהיה מושפעת מהשיניים הבריאות כאשר הוכח כי מחלות רבות מתפתחות אצל אנשים שאין להם מערכת שיניים בריאה. בעזרת לעיסה נכונה וטובה מתחיל תהליך העיכול הנכון של המזון שייכנס לגוף.
ברוב המקרים המראה של האדם עם השיניים התותבות הוא ממש מושלם וכמעט אי אפשר לזהות שמדובר פה בתחליף לא טבעי.
אך חשוב לדעת כי ממש כמו כל שן רגילה, גם השיניים התותבות עשויות להיפגם ולדרוש תיקון. יש מקרים אשר בהם התיקון אכן יהיה קל ופשוט אך במקרים אחרים זה יהיה מורכב עד שהרופא ימליץ על החלפת השיניים התותבות בחדשות. השאלה היא האם אכן כדאי להשקיע בתיקון של שיניים תותבות ואם כן, איך אפשר לעשות את זה בצורה הכי טובה?
תיקון שיניים תותבות בראשון לציון – האם זה כדאי?
אז לרוב, השיניים התותבות לא באמת מצליחות להחזיק מעמד לאורך ימים ושנים. לעיתים זו פגיעה בשן ולעיתים זה שינוי במבנה הפה של המטופל שקורה עם הזמן ועם הגיל. מה שמחייב שינויים או חידוש של השיניים התותבות.
כך שאם אתם רוצים ללכת על תיקון שיניים תותבות בראשון לציון, עליכם להיוועץ ברופא ולשמוע את ההמלצות שלו ואת חוות דעתו בעניין. זאת משום שבמצבים מסוימים, העלות והטרחה הכרוכים בתיקון השן התותבת יהיו גבוהים  מאוד ולעיתים כבר לא יהיה שווה להשקיע בתיקון. במיוחד אם מדובר בתיקון מורכב שלא ממש בטוח שיוביל לתוצאות הרצויות.
למי מתאימות השיניים התותבות?
כיום כבר מבצעים ברוב המקרים של חסר בשיניים, טיפולים להשתלת שיניים. מדובר בטיפול שהוא הרבה יותר קבוע וגם הרבה יותר יציב מהשיניים התותבות. אך חשוב להבין כי לא לכולם מתאימים השתלים ולא כל אחד יכול לעבור טיפול כזה. זה יכול להיות בגלל מצבים רפואיים שונים שאינם מאפשרים הליכים כירורגיים וזה גם יכול להיות מבנה ספציפי של הפה שאינו מאפשר את ביצוע השתלים.
עבור כל אלו יש את הפתרון של השיניים התותבות. את השיניים התותבות מתכננים בהתאם למצב של הפה, המיקום של השיניים החסרות וכמובן גם מספר השיניים.
כאשר שיניים כאלה נפגעות, לרוב יהיה קל יותר וגם זול יותר לבצע בהם את התיקון הנדרש. אך כאמור, הדבר תלוי במהות התיקון ובסיבה שמחייבת את התיקון.
איכות חיים מעל הכול
חשוב להבין שבכל מה שקשור לאיכות החיים שלנו אין ממש מקום להתלבטות ולניסיון לחסוך בעלויות. אדם צריך שתהיה לו אפשרות ללעוס בצורה נורמלית את המזון שהוא אוכל, הוא צריך שלא להתבייש לחייך או לדבר והוא צריך שיהיה לו את הביטחון העצמי המינימלי ביחס לתדמית שתהיה לו בעיני עצמו ובעיני הסביבה.
תיקון של השיניים התותבות הוא לעיתים כמעט מינורי לעומת התוצאה שתתקבל בסופו של דבר. משום מה יש אנשים שנמנעים מלטפל בשיניים הללו משום שהם חושבים שזה לא דבר אפשרי או מומלץ.
אנחנו כאן עם ההמלצה החמה לכל מי שזקוק לשירות כזה של תיקון שיניים תותבות בראשון לציון, לבוא ולהתייעץ, לגשת ולקבל את חוות הדעת המקצועית שלנו כי במקרים רבים לא מדובר בתהליך מורכב או סבוך מידי והתוצאה של הטיפול בסופו של דבר הוא חזרה למראה המקורי, לחיוך המושלם ולאיכות החיים שנפגעה כל כך.
תיקון שיניים תותבות בראשון לציון זה אנחנו !

אלטמן קידום עסקים
דף הבית