תיקון תותבות

יש לכם שיניים תותבות כסט שיניים או תותבות על גבי שתלים והם ניזוקו מכל סיבה שהיא, עליכם לחפש מעבדת שיניים איכותית שתבצע עבורכם תיקון מקצועי של החלק שנהרס. בכתבה הבאה נדבר על תיקון תותבות, מתי מבצעים זאת ולמי פונים.

מתי כדאי לבצע תיקון עבור שיניים תותבות?
תיקון תותבות יש לבצע כאשר אחת השיניים נפלה או נשברה ויש לשחזר אותה בהתאם לשיניים האחרות גם מבחינת המבנה וגם מבחינת הצבע. כמו כן, עם הגיל, צורת הלסת משתנה מעט ובשיניים תותבות השינוי עשוי להיות מורגש. גם במצב כזה, חשוב לפנות לטכנאי שיניים מקצועי שידע לבצע עבורכם תיקון נכון המותאם ללסת שלכם.

למה חשוב לבצע תיקון של שיניים תותבות?
תיקון תותבות הוא מצב דיי מחייב. כאשר יש לכם חוסר בשיניים באזורים מסוימים בחלל הפה, אתם תתקשו לאכול והחניכיים שלכם יהיו חשופות למזיקים שעלולים לפגוע בהן. על מנת להגן על החניכיים בצורה טובה, יש להשלים את השיניים החסרות באמצעות תיקון שיניים המתבצע אצל טכנאי שיניים מקצועי. כמו כן, אף אדם לא מעוניין לדבר או לחייך ללא שיניים. בהיבט הפסיכולוגי יש כאן עניין של בושה שניתן למנוע אותה בעזרת תיקון מהיר ויעיל שיכול להתבצע באותו היום.

איך למנוע מצב של שחיקת השיניים התותבות?
כדי למנוע מצב של שחיקת השיניים התותבות, יש לנסות ולשמור עליהן עד כמה שניתן. יש לצחצח אותן בבוקר, בערב ולאחר הארוחות. יש לשים לב שאתם לא אוכלים מזונות קשים מידי. זה לא שלא ניתן לאכול דברים קשים, זה בהחלט ניתן, אך חשוב לשים לב שאינכם מנסים לדוגמא לפתוח משהו בעזרת השיניים, דבר שעשוי לגרום לנפילה שלהן. כל עוד אתם מתפקדים עם השיניים באופן הראוי שלהן, סביר שתצליחו לשמור עליהן לתקופה ארוכה. במידה ונשחקו או נשברו, זה הזמן להגיע אל טכנאי השיניים לתיקון.

מתי כדאי לבצע תיקון תותבות ותחזוקה?
תיקון תותבות ותחזוקה יש לבצע אחת לכמה שנים. יש להגיע לטכנאי השיניים ולבצע בדיקה כללית של השיניים התותבות. ניצן לבצע זאת גם אצל רופא השיניים והוא יפנה את למעבדה. המטרה היא לשמור על התותבות בהתאם למבנה הלסת שלכם. במידה וקיים שינוי, יבצע הטכנאי שינויים על השיניים התותבות שיתאימו למצב החדש.

איך מתבצע תיקון שיניים תותבות?
תיקון תותבות מתבצע על ידי טכנאי שיניים מקצועי במעבדת שיניים. הטכנאי יבצע צילום של האזור ויבצע מדידות בדרכים מקצועיות של התחום. לאחר מכן, יוכל להתאים עבורכם שיניים חלופיות. את ההתאמה הוא יבצע בהתאם לצבע השיניים שקיימות אצלכם בפה. לאחר המדידות, הוא יניח את השן התותבת ויבחן יחד אתכם שהיא יושבת טוב גם בזמן סגר של הלסתות. לאחר הבדיקה, במידה וקיימת בעיה, הוא ישייף את האזורים המוגבהים על מנת שהסגר יהיה טוב ומדויק.

האם מדובר בתיקונים יקרים?
עלות התיקון אינה יקרה בדרך כלל, מה שקובע האם המחיר יהיה יקר זה החומר שממנו עשויה השן. על טכנאי השיניים להתאים את השן שנפלה או נשברה לשאר השיניים שכבר קיימות ולכן הוא יבצע החלפה לפי מה שכבר נמצא אצלכם בפה. במידה ומדובר בשיניים שעשויות מחומר יקר, העלות תהיה בהתאם. אצלנו בליאור מעבדת שיניים משתדלים לתת למטופלים שלנו מחירים טובים והוגנים עד כמה שניתן. השקיפות מול הלקוחות חשובה לנו ואנו ניתן לכם הצעת מחיר טרם ביצוע הליך התיקון. המטרה שלנו היא שתצאו מאיתנו עם שיניים תותבות טובות, חזקות המאפשרות לכם לאכול, לדבר ולחייך.
 

לתיאום פגישה יש למלא את הטופס
או התקשרו: 050-999-2772

שירות אישי 
​​​​​​​30 שנות ניסיון
בתותבות על שתלים

מקצועיות ואחריות​​​​​​​

יעילות וחסכון בזמן​​​​​​​
אלטמן קידום עסקים
דף הבית